מערכת Medexams מגייסת עובדים איכותיים למגוון תפקידים.
נא לשלוח קורות חיים למייל: info@medexams.co.il

*** דרושים לעבודה מיידית סטודנטים / סטאז'רים עם שליטה טובה בפוטושופ / יכולת לייצר גרפיקה באיכות טובה.


רופאים:

1. מתמחים בהרדמה אחרי שלב א', אחרי שלב ב' או מומחים צעירים. תפקיד: כתיבה ועריכה של תכנים להכנה לשלב א'.

2. מתמחים במיילדות וגינקולוגיה אחרי שלב א', אחרי שלב ב' או מומחים צעירים. תפקיד: כתיבה ועריכה של תכנים להכנה לשלב א'.

3. דרושים רופאים מומחים ומתמחים מהתחומים הבאים: פנימית כולל תתי התמחות, רפואת משפחה, כירורגיה כללית ופסיכיאטריה. תיאור התפקיד: כתיבת תכנים מקצועיים בתחום ההתמחות.

בוגרי בתי ספר לרפואה / סטאז'רים:

4. מנהל פרוייקטים. תיאור התפקיד: ניהול ומעקב אחר עובדים ופרוייקטים באתר. דרושה זמינות גבוהה יחסית לתפקיד זה.

5. בוגרי רפואה שאנגלית הינה שפת האם שלהם או בעלי שליטה מוחלטת באנגלית ברמת שפת אם. תיאור התפקיד: הגהה, עריכה וכתיבה של תכנים בשפה האנגלית. שימו לב לתפקיד זה דרושה אנגלית ברמה גבוהה מאד לרבות שליטה מלאה בתחביר. תהליך הסינון יכלול מטלת כתיבה רפואית ומטלה כללית.

6. בוגרי בתי ספר לרפואה בחו"ל ששפת האם ושפת הלימוד אינה עברית או אנגלית - בדיקת אפשרות פיתוח וניהול חבילה בשפה שאינה עברית או אנגלית (ארוך טווח). דרושה הכרות עמוקה עם מבחני הרישוי הפנימיים במדינת המוצא.

7. מנהל/ת חבילה בתחום הסיעוד - פיתוח התכנים ובניית החבילה. ניהול צוות. היכרות עם מבחני הסיעוד או רצון ללמוד את הנושא לעומק. 

סטודנטים לרפואה:

8. סטודנטים לרפואה בשנים הקליניות שאנגלית הינה שפת האם שלהם או בעלי שליטה מוחלטת באנגלית ברמת שפת אם. תיאור התפקיד: הגהה ועריכה של תכנים בשפה האנגלית. שימו לב לתפקיד זה דרושה אנגלית ברמה גבוהה מאד לרבות שליטה מלאה בתחביר. תהליך הסינון יכלול מטלת כתיבה רפואית ומטלה כללית.

9. מנהל/ת חבילה בתחום הסיעוד - פיתוח התכנים ובניית החבילה. ניהול צוות. היכרות עם מבחני הסיעוד או רצון ללמוד את הנושא לעומק. 

בוגרי מבחן הידע בשנים האחרונות:

10. דרושים בוגרי מבחן הידע בציון גבוה (מינימום 335) לעבודה בתחום. הכרה עמוקה עם הבחינה, נסיון בהדרכה ובניית שאלות ותשובות.

בוגרי פקולטות לסיעוד:

11. מנהל/ת חבילה בתחום הסיעוד - פיתוח התכנים ובניית החבילה. ניהול צוות. היכרות עם מבחני הסיעוד או רצון ללמוד את הנושא לעומק.