מערכת Medexams מגייסת עובדים איכותיים למגוון תפקידים.
נא לשלוח קורות חיים למייל: info@medexams.co.il


רופאים:

1. מתמחים אחרי שלב א' ברפואת ילדים, פסיכיאטריה, הרדמה, מיילדות וגינקולוגיה או מומחים צעירים. תפקיד: כתיבה ועריכה של תכנים להכנה לשלב א'.

2. דרושים רופאים מומחים ומתמחים מהתחומים הבאים: פנימית כולל תתי התמחות, רפואת משפחה, וכירורגיה כללית.. תיאור התפקיד: כתיבת תכנים מקצועיים בתחום ההתמחות.

בוגרי בתי ספר לרפואה / סטאז'רים:

4. בוגרים עם יכולות גבוהות: כתיבה, הדרכה, ובקיאות בספרים ובחומר הנדרש לבחינות הגמר ובחינת הרישוי ברפואה. בעלי עניין מיוחד בשאלות, ספרים והדרכה/הוראה.

5. מנהל פרוייקטים. תיאור התפקיד: ניהול ומעקב אחר עובדים ופרוייקטים באתר. דרושה זמינות גבוהה יחסית לתפקיד זה.

6. בוגרי רפואה שאנגלית הינה שפת האם שלהם או בעלי שליטה מוחלטת באנגלית ברמת שפת אם. תיאור התפקיד: הגהה, עריכה וכתיבה של תכנים בשפה האנגלית. שימו לב לתפקיד זה דרושה אנגלית ברמה גבוהה מאד לרבות שליטה מלאה בתחביר. תהליך הסינון יכלול מטלת כתיבה רפואית ומטלה כללית. 

סטודנטים לרפואה:

7. סטודנטים אחרי מבחני הגמר בפסיכיאטריה וגינקולוגיה עם יכולות גבוהות: כתיבה, הדרכה, ובקיאות בספרים ובחומר הנדרש לבחינות הגמר ובחינת הרישוי ברפואה. בעלי עניין מיוחד בשאלות, ספרים והדרכה/הוראה.

8. סטודנטים לרפואה בשנים הקליניות (עדיף אחרי חלק או כל מבחני הגמר) שאנגלית הינה שפת האם שלהם או בעלי שליטה מוחלטת באנגלית ברמת שפת אם. תיאור התפקיד: הגהה ועריכה של תכנים בשפה האנגלית. שימו לב לתפקיד זה דרושה אנגלית ברמה גבוהה מאד לרבות שליטה מלאה בתחביר. תהליך הסינון יכלול מטלת כתיבה רפואית ומטלה כללית.

9. בוגרי מבחן הידע (מסלול 4 שנתי) בציון גבוה (מינימום 330) לעבודה בתחום. הכרה עמוקה עם הבחינה, יתרון לבעלי ניסיון בהדרכה / בניית שאלות ותשובות.

10. מנהל/ת חבילה בתחום הסיעוד - פיתוח התכנים ובניית החבילה. ניהול צוות. היכרות עם מבחני הסיעוד או רצון ללמוד את הנושא לעומק. 

בוגרי פקולטות לסיעוד:

11. מנהל/ת חבילה בתחום הסיעוד - פיתוח התכנים ובניית החבילה. ניהול צוות. היכרות עם מבחני הסיעוד או רצון ללמוד את הנושא לעומק.